Last minute zájezdy Letenky Chorvatsko další země

Dovolená 2012 - Chorvatsko coby kamenem dohodil

Chcete si dovolenou užít trochu netradičně? Podívat se do tajemných zákoutí měst, případně si užít pláže a přírodu podle svých představ? Rádi byste měli maximální pohodlí zajištěné cestovní kanceláří, a přitom se nemuseli podřizovat hromadnému programu? Chcete mít naprostou svobodu, prohlídnout si to, co chcete a kdy chcete? Cestovní kancelář Neckermann vám přináší speciální nabídku Autem Evropou, kdy můžete nejzajímavější a turisticky nejvyhledávanější lokality Evropy procestovat podle svého gusta.

Stejně jako Španělsko, Itálii nebo Bulharsko i Chorvatsko autem poznáte daleko lépe a z blízka. Nebudete už jen turistou, ale můžete splynout s rázem prostředí. Dovolená v Chorvatsku má navíc díky poměrně krátké vzdálenosti tu výhodu, že si nemusíte ze své dovolené ukrajovat dlouhou dobu cesty.

Chorvatsko jistě není jednou z nejoblíbenějších lokalit náhodně. Zjistěte, jaké možnosti dovolené Chorvatsko nabízí v roce 2012, a nechte se také přesvědčit, jak krásné počasí Chorvatsko skýtá.

Dovolená nejen v Chorvatsku

Chtěli byste se ale přece jen podívat dál? Mezi zájezdy u Neckermann CK patří třeba i Španělsko nebo Itálie – autem se můžete vydat kamkoli a dovolenou si naplánovat podle sebe. Jestliže jste spíše příznivcem letecké dopravy, Neckermann CK má pro vás letecké zájezdy do oblíbených letních středisek jako je Španělsko nebo Řecko. Poznávat můžete také kouzlo orientu v Turecku nebo starověkých civilizací v Egyptě.