Last minute zájezdy Letenky Chorvatsko další země

Apartmány v Chorvatsku

Sháníte levné ubytování v Chorvatsku, ale nechcete kempovat pod stanem? Vyberte si ze široké nabídky volných apartmánů. Cena se liší dle toho, zda se jedná o apartmány u moře, ve větší vzdálenosti od pláže, nebo o apartmány soukromé. Záleží jen na vás, kde se ubytujete a jak si svou dovolenou užijete.

Předsudky související se soukromým ubytováním jsou už několik let pasé. Dávno se nejedná o jednu koupelnu pro celý dům, o kterou se ještě musíte dělit s původními obyvateli. Nyní se pro pohodlí hosta dělá naprosté maximum. Koupelna u každého pokoje a bazén před domem je samozřejmostí. Chorvaté jsou velmi pohostinní a komunikativní lidé, takže pokud se nebojíte kontaktu, je tato varianta ubytování ten nejlepší způsob, jak Chorvatsko pořádně poznat a odvézt si domů nezapomenutelné zážitky. A ještě ušetříte za provizi pro cestovní kancelář.

Ubytování u moře má také své kouzlo. Musí se ale počítat s tím, že ceny zde budou o něco vyšší. Protože pokud se přímo z okna díváte na moře a pláž máte na dosah ruky, nic víc si na své vysněné dovolené nemůžete přát.